Rent a car İçel Mersin Araç Kiralama Havalimanı Araç Kiralama SMS Rent A Car
"Güvenin Adresi, Konforun Merkezi"

 

Neden SMS Rent Acar & Filo?


Deneyimli ve güvenli ekibiyle Mersin Mezitli'de kendini kanıtlamış olan bir firmayız. Huzur ve güvenin adresi olmayı kurum kimliği olarak benimsemiş olan firmamız her durumda sizin isteklerinizi göz önünde bulundurur.Ekonomik araç kiralama servisimiz, bütçenize en uygun aracı belirler ve size özel fırsatlar sunarak aracınızı hazır hale getirebilir. Leasing seçeneğimiz ile sizi araba sahibi yapar.


Araç Kiralamanın Sakıncaları Var mıdır?


Hayır. Tümüyle güvenli olan araç kiralama servisi istediğiniz konfor ve güven için sizin yanınızdadır.


Araç Kiralama


SMS Rent A Car Mezitli araç kiralama hizmetleri,bütçenize en uygun aracı belirleyerek size en iyi aracı sunar. SMS Rent A Car araç kiralama servisi ile, ister ofislerimizden, ister internet sitemizden kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz aracı kiralayabilir, SMS Rent A Car Mezitli avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Araç Filomuz ve Araçlarımız


Bünyemizde bulunan son model araçlarla sizin ve sevdiklerinizin konforunu düşünüyoruz. Tüm teknik bakımları yapılmış olan araçlarımız kaskolu olup önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere kurulmuş bir zihniyet ile yolumuza devam etmekteyiz. Her bütçeye uygun araç için bizim ile irtibata geçin.